About

Small Team, Big Dreams!

Küçücük Ekip, Kocaman Kafalar!

We hope you don't expect that you can soak up all the mind blowing developments just by reading few passages since Siis Game's grand establishment at 2014 by Utku & Alper.

Siis Games’in 2014 yılında Utku ve Alper tarafından gerçekleştirilen büyük kuruluşundan bu yana yaşanan tüm akıl yakıcı gelişmeleri bir kaç paragrafta okuyup bitirebileceğinizi sanmıyorsunuz umarım?

Where should we begin?

Hangi birinden bahsedelim?

How much do you need to learn until you feel you take the lid off between you and the huge secrets?

Ne kadarını öğrenirseniz kendinizi büyük gizem perdesini aralamış gibi hissedersiniz ki?

It would certainly confuse your mind if we add the big accident Alper end up using eye patch for his entire life, Utku's pet baby dragon from the egg he found in one of his adventures and the extremely stinky talisman that keeps our hearts from explosion somehow despite all the coffee consumption.

E bunca bilinmeze bir de Alper'in artık göz bandı kullanmasına sebep olan büyük kazayı, Utku'nun bir macerasında yumurtasını bulup, evde bakmaya çalıştığı ejderha yavrusunu ve bunca kahve tüketimine rağmen bir şekilde kalplerinin patlamamasını sağlayan iğrenç kokulu tılsımı filan ekleyince kafanız iyiden iyiye allak bullak olmayacak mı?

Confused?

Kesin olur.

So, please don't bother to strive and meet them at their games.

O yüzden, ne biz yorulalım ne siz! Gelin oyunlarda buluşun onlarla.

Stalk them on the social media (Note the enormous buttons top/bottom right)

Sosyal medyadan filan takip edin (kocaman kocaman ikonları sağ üst köşeye koymuşuz)

türkçe